SUPER PASIŪLYMAS
GREITAS PRISTATYMAS

Nešiojamas oro kondicionierius, KURIS ATŠALDINA, VALO IR SAUSINA APLINKĄ IKI 120 KV.M

Vidutinis įvertinimas 4.94/5
4.6/5

Naujausios kartos nešiojamas oro kondicionierius, sukurtas oro kondicionavimui, sausinimui ir vėdinimui. Blokuoja kainų kilimą sąskaitose iki rugsėjo, jau yra pardavimų rekordas Italijoje.

85€

VIETOJ TO 219€

Tik už 85 €

2 METAI
GARANTIJOS

PREMIUM PASLAUGŲ PAGRINDAS
NEMOKAMA 24/7 PRIEŽIŪRA

MOKĖJIMAS
PRISTATYMO METU

Momentinio vėsinimo technologija

Nešiojamas oro kondicionierius yra rekordinis pasirinkimas visoje Italijoje. Dar kas jį daro tokį ypatingą?
Jis greitai atvėsina orą, palaikydamas tinkamą drėgmės lygį, išvengdamas neigiamų efektų, kaip dauguma kitų kondicionierių.
Būtent dėl šios savybės, kartu su itin dideliu universalumu, jis tapo unikalus savo kategorijoje: Jį gali naudoti bet kas, norėdamas atvėsinti bet kokią patalpą be jokių problemų.
Jis sugeba atvėsinti 60 kv.m kambarį maždaug per 15 minučių, filtruodamas orą nuo dulkių ir mikrobų specialaus HEPA filtro dėka.
Kadangi nereikia brangiai kainuojančių įrengimų, tai taip pat yra puiki galimybė nuomininkams, norintiems atsigaivinti nuo karščio, bet negalintiems daryti jokių pakeitimų savo turto, atostogų namuose, stovyklaujant ar kemperyje.

SU 45% NUOLAIDA

Tik už 85 €

Naudojamas italų šeimų, kad būtų išlaikytas patogus temperatūros lygis mažose ir didelėse patalpose visą vasarą.

85€

Ideališkas vasaros saulėtoms dienoms

Filtruoja mikro HEPA filtras
Sulaiko mažiausias daleles, užtikrinant nuolat švarų ir dezinfekuotą orą.
Klasės A+++ energijos efektyvumas
Naujausių kartų variklis tik 75 vatų, užtikrina veikimą iki 800 vatų, užtikrindamas šviežumą ir sausą orą visame name.

ŠIANDIEN GAUSITE:

Tik už 85 €

+9724 Patenkintų klientų NEgalima PAMESTI!

5/5
Įsigijimas patvirtintas
Marcello, 50 anni, Roma
“Oro kondicionierius yra labai gerai suprojektuotas, išbandžiau ir kitus tos pačios markės produktus, puikios medžiagos ir linijos. Išbandžiau jį 50 kv. m erdvėje su 3,10 m aukščio lubomis vėsinimo režimu maksimaliu greičiu, per maždaug 30 minučių temperatūra sumažėjo 3 laipsniais. Miego funkcija jį daro labai tylų ir galima naudoti naktį be problemų.” “
5/5
Įsigijimas patvirtintas
Salvatore, 45 anni, Firenze
“Fasilaus montavimas, nereikia nuleisti vandens nutekėjimo vamzdžio, nes jis integruotas… per vieną naktį surinko 5 litrus drėgmės šiuose dienose. Mes jį naudojame 25 kv. m kambario, labai tylus net maksimaliai galiai, per pusvalandį atvėsina kambarį iš 30 iki 25 laipsnių. Labai patogus įjungimo ir išjungimo laikmatis. Puikus produktas. Labai patogus naktį, kai pasiekia nustatytą temperatūrą, sustoja… puiku. Labai rekomenduojama tiems, kas nori klimato be pastovaus įrenginio montavimo.”

Svarbi pranešimas

Dėl didelio paklausimo oficialiai mažėja Nešiojamo oro kondicionieriaus atsargos, todėl rekomenduojama kuo greičiau užsisakyti.

13

TURIMI VIENETAI

UŽSAKYMAS DABAR YRA PAPRASTAS IR GREITAS

KOMPILIUOTI KOMANDŲ MODULĮ

Klikając „Dokończ zakup” potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką plików cookie i polityką prywatności oraz zapoznałeś się z „regulaminem”.

Sotto Sconti

Produktai visiems

Ši svetainė nėra „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ dalis. Be to, „Facebook“ jokiu būdu neremia šios svetainės. FACEBOOK yra FACEBOOK, Inc. prekės ženklas. Ši svetainė NĖRA „Facebook“ ar „Facebook Inc.“ dalis. Be to, ši svetainė jokiu būdu NĖRA patvirtinta „Facebook“. FACEBOOK yra FACEBOOK, Inc. prekių ženklas. Šiame pardavimo puslapyje pateikti gaminių vaizdai yra tik iliustraciniai. Todėl jūsų gautas gaminys ir bet kokios dovanos gali skirtis priklausomai nuo turimų atsargų. Šiame puslapyje pateikiami firminiai gaminiai, kuriems suteikti visi būtini leidimai naudoti reklamos tikslais. Šiame puslapyje reklamuojami produktai, parduodami per partnerių sistemą, o šiame puslapyje esantys produktai reklamuojami mūsų puslapyje mainais už komisinius.

©2023 Sotto Sconti. Visos teisės saugomos.