oferta ograniczona
szybka wysyłka

Klimatyzator przenośny, który chłodzi do 120 m²

Średnia ocena 4,94/5
4.6/5

Najnowsza generacja klimatyzatorów przenośnych, zaprojektowanych do klimatyzacji, osuszania i wentylacji powietrza. Zablokuj podwyżki rachunków do września, już teraz rekordowa sprzedaż we Włoszech.

389zł

ZAMIAST 689zł

Za jedyne 389zł

2 ANNI DI
GARANZIA

ASSISTENZA PREMIUM
GRATIS 24 \ 7

PAGAMENTO
ALLA CONSEGNA

Technologia natychmiastowego chłodzenia

Klimatyzator przenośny bije rekordy popularności we Włoszech. Ale co czyni go tak wyjątkowym? Szybko schładza powietrze, utrzymując wilgotność na odpowiednim poziomie, unikając negatywnych skutków, jak większość klimatyzatorów. To właśnie ta cecha, jak również jego wyjątkowa wszechstronność, czyni go wyjątkowym: może być używany przez każdego do chłodzenia dowolnego pomieszczenia bez żadnych problemów. Może schłodzić pomieszczenie o powierzchni 60 m2 w około 15 minut, jednocześnie filtrując powietrze z kurzu i zarazków dzięki specjalnemu filtrowi Hepa. Ponieważ nie wymaga kosztownej instalacji, jest to również świetna opcja dla najemców, którzy chcą ulgi od upałów, ale nie mogą wprowadzać żadnych zmian w swojej nieruchomości, czy to w domu wakacyjnym, na kempingu czy w kamperze.

z 45% zniżką

TYLKO 389zł

Używany przez włoskie gospodarstwa domowe do utrzymywania przyjemnej temperatury w małych i dużych pomieszczeniach przez całe lato.

389zł

IDEALNY NA SŁONECZNE LETNIE DNI

Mikrofiltr hepa
Zatrzymuje najmniejsze cząsteczki, zapewniając czyste, higieniczne powietrze przez cały czas.
Klasa energetyczna A+++
Najnowocześniejszy silnik o mocy zaledwie 75 W gwarantuje wydajność do 800 W, zapewniając świeże, suche powietrze w całym domu.

Dzisiaj otrzymujesz:

389zł

+9724 Zadowoleni klienci nie mogą się mylić!

5/5
Zakup zweryfikowany
Mieczysław Opolka
„Klimatyzator jest bardzo dobrze zbudowany, wypróbowałem również inne produkty tej samej marki, doskonałe materiały i linie. Wypróbowałem go w pomieszczeniu o powierzchni 50 m2 i wysokości sufitu 3,10 m w trybie chłodzenia przy maksymalnej prędkości, w niecałe 30 minut obniżył temperaturę o 3 stopnie. funkcja uśpienia sprawia, że jest bardzo cichy i cicho pracuje w nocy. “
5/5
Zakup zweryfikowany
Przemek Rudnicki
„Łatwa instalacja, nie ma rury odprowadzającej wodę, ponieważ jest zintegrowany … w ciągu jednej nocy zbiera 5 litrów wilgoci w tych dniach. Używamy go w pomieszczeniu o powierzchni 25 metrów kwadratowych, bardzo cichy nawet przy maksymalnej mocy, chłodzi pomieszczenie z 30 do 25 w pół godziny. Wyłącznik czasowy jest bardzo wygodny. Doskonały produkt. O wiele lepszy niż hałaśliwy pingwin. Bardzo wygodny w nocy, gdy osiąga ustawioną temperaturę, zatrzymuje się … idealnie. gorąco polecam dla tych, którzy chcą mieć klimat, bez instalowania stałego.”

WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na wysoki popyt, oficjalnie kończą nam się przenośne klimatyzatory zalecamy jak najszybsze złożenie zamówienia

13

DOSTĘPNE SZTUKI

ZAMAWIANIE TERAZ JEST SZYBKIE I ŁATWE

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Klikając „Dokończ zakup” potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką plików cookie i polityką prywatności oraz zapoznałeś się z „regulaminem”.

Sotto Sconti

Produkty dla wszystkich

Ta strona nie jest częścią serwisu Facebook ani Facebook Inc. Ponadto ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Ta strona nie jest częścią witryny Facebook ani Facebook Inc. Ponadto ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Zdjęcia produktów na tej stronie sprzedaży służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Dlatego otrzymany produkt i wszelkie prezenty mogą się różnić w zależności od dostępności zapasów. Ta strona zawiera markowe produkty, które mają wszystkie niezbędne pozwolenia na wykorzystanie do celów promocyjnych. Ta strona promuje produkty sprzedawane za pośrednictwem systemu partnerskiego, a produkty na tej stronie są promowane przez naszą stronę w zamian za prowizję.

©2023 Sotto Sconti. Wszelkie prawa zastrzeżone.