4,85/5
4.7/5

WIERTŁO UDAROWE

Wierci każdy rodzaj materiału: twardy metal, drewno, piaskowiec, cegłę, kamień. Walizka z narzędziami prezentowymi i dwiema bateriami w zestawie.

279zł

zamiast 479zł

Otrzymaj swoje zamówienie w ciągu 24/48h

Zapłać gotówką bezpośrednio kurierowi

Wysyłka w ciągu 24/48h

Płać przy odbiorze

Ponad 10.476 klientów

TRWAŁA, WODOODPORNA I O WYSOKIEJ ODPORNOŚCI

Wiertarko-wkrętarka z akumulatorami 20V Li-ion przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu, murze, plastiku i wszystkich prac związanych z zabiegami wkręcania. Wiertarka jest odwracalna, więc ma możliwość wkręcania i wykręcania. Wyposażona w 2 wymienne akumulatory oraz ładowarkę do akumulatorów. Wszystko zawarte jest w wygodnej i praktycznej walizce.

Ruch silnika w całości miedziany, z metalową powłoką ochronną, wysoka prędkość, wysoki moment obrotowy.

– Oryginalny adapter.
– Z lampką LED, zapewniają wygodę pracy w ciemności.
– Przycisk regulacji dwóch prędkości, łatwy do zmiany biegu z szybkiego na wolny.
– Lampka kontrolna zasilania, łatwo poznać zużycie baterii.
– Z przyciskiem do kontroli obrotu do przodu i do tyłu: popychając go w prawo, będzie obracać się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara; popychając go w lewo, będzie obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara; popychając go do środka, włączy przełącznik.
– Baterię można łatwo wyjąć, naciskając przycisk wewnątrz.

5/5
Tymon Włodarczyk, 34 anni, Warsaw
“Używam go od 3 tygodni. Pracuję na kondominium, które jest w budowie i świetnie się spisuje. Ma dobrą moc.”

Dlaczego młotowiertarka?

SUPER POWERFUL

Moc 20V, aby wywiercić wszystko

SUPER WYTRZYMAŁA

Wykonana z najlepszych materiałów, aby długo służyła

BEZPRZEWODOWA

Ładuj i używaj bezprzewodowo

RECHARGEABLE

Możesz naładować go w godzinę i będzie działał przez kilka dni

5/5
Aleks Wróblewski, 30 anni, Kraków
“Dałem go mojemu ojcu jako prezent dla jego firmy zajmującej się obróbką drewna. Jest z niej bardzo zadowolony. Polecam”

Kompaktowy i praktyczny

Zadowoleni klienci nie mogą się mylić!

5/5
Dawid Sobczak, 48 anni, Warsaw
“Zakupiona w świetnej cenie, bardzo wygodna i wystarczająca do użytku domowego. Wygodny uchwyt, który stoi pionowo i ma regulowaną moc. Moc poprawia się w momencie nacisku. Od razu zacząłem używać, bo bateria była już naładowana. Poniżej zdjęcie, polecam.”
5/5
Miłosz Mazur, 35 anni, Kraków
“Odkąd ją kupiłem dużo z nią pracuję i nadal nie musiałem jej nigdy ładować! Ma bardzo dobrą moc jako wkrętarka, ale co ważniejsze selektor prędkości pozwala nie zrobić krzywdy, gdy wymagana jest precyzja. Uchwyty są idealne, nie ranią dłoni nawet po dłuższym użytkowaniu.”

WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na duży popyt, oficjalnie kończą się nam zapasy Cordless Drill, zaleca się jak najszybsze złożenie zamówienia

DOSTĘPNE SZTUKI
27

Oferta na wyczerpaniu

Zamów teraz z 30% rabatem!
479
279zł
  • WIERTŁO UDAROWE
  • Ekspresowa wysyłka 24/48 godzin
  • Płać przy odbiorze
  • BARDZO OGRANICZONE ZAPASY
  • ZESTAW AKCESORIÓW PREZENTOWYCH
OSTATNIE SZTUKI

ZAMAWIANIE TERAZ JEST SZYBKIE I ŁATWE

Wypełnij formularz aktywuj ofertę 40% zniżki

Klikając “Dokończ zakup” potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką cookies i polityką prywatności oraz przeczytałeś “regulamin”.
Ta strona nie jest częścią witryny Facebook ani Facebook Inc. Ponadto ta witryna NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebooka. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Ta strona nie jest częścią witryny Facebook ani Facebook Inc. Ponadto ta witryna NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Zdjęcia produktów na tej stronie sprzedaży służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Dlatego otrzymany produkt i wszelkie bezpłatne prezenty mogą się różnić w zależności od dostępności w magazynie. Na tej stronie znajdują się markowe produkty, które posiadają wszelkie niezbędne pozwolenia do wykorzystania w celach promocyjnych. Ta strona promuje produkty sprzedawane za pośrednictwem systemu partnerskiego, a produkty na tej stronie są promowane przez naszą witrynę w zamian za prowizję.

©2023 Sotto Sconti. Wszelkie prawa zastrzeżone.