POLITYKA ZWROTÓW I ZWROTÓW

Anulowanie zamówienia
Wszystkie zamówienia można anulować do czasu wysyłki. Jeśli Twoje zamówienie zostało opłacone i chcesz je zmienić lub anulować, musisz skontaktować się z nami w ciągu 12 godzin. Po rozpoczęciu procesu pakowania i wysyłki nie można go już anulować.

Zwroty pieniędzy
Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem numer 1. Dlatego możesz zażądać zwrotu pieniędzy lub zwrotu zamówionych produktów, jeśli:

nie otrzymasz ich w gwarantowanym terminie (30 dni z wyłączeniem 2-5 dni przetwarzania)
otrzymasz niewłaściwy przedmiot
nie chcesz otrzymanego produktu (ale musisz go zwrócić na swój koszt, a przedmiot musi być nieużywany)
Nie dokonamy zwrotu pieniędzy, jeśli:

Twoje zamówienie nie dotarło z przyczyn, na które nie masz wpływu (np. podanie błędnego adresu wysyłki)
Twoje zamówienie nie dotarło z powodu nadzwyczajnych okoliczności, na które nie mamy wpływu (np. brak odprawy celnej, opóźnienie spowodowane klęską żywiołową).
*Możesz przesłać prośbę o zwrot pieniędzy w ciągu 15 dni od dostawy.Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość na stronie Skontaktuj się z nami. Jeśli zostałeś zatwierdzony do zwrotu, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu 14 dni od zatwierdzenia

Ty zmieniasz
Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz wymienić swój produkt, być może na inny rozmiar odzieży. Najpierw musisz się z nami skontaktować, a my przeprowadzimy Cię przez kolejne kroki. Nie odsyłaj nam swojego zakupu, chyba że Cię do tego upoważnimy.