BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ PRZY DOSTAWIE

Inteligentny zegarek najnowszej generacji, który odbiera połączenia i wiadomości

Średnia ocena 4,94/5
4.6/5

ZA JEDYNE 199 ZŁ

STARA CENA 539 zł

Smartwatch najnowszej generacji, który odbiera połączenia i wiadomości oraz monitoruje stan zdrowia. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami

ZA JEDYNE 199 ZŁ

2 LATA
GWARANCJI

WSPARCIE PREMIUM
BEZPŁATNE 24/7

PŁATNOŚĆ
PRZY DOSTAWIE

SMARTWATCH NAJNOWSZEJ GENERACJI KOMPATYBILNY Z IOS I ANDROIDEM

Wyposażony w pojemnościowy ekran Full Touch HD o żywych kolorach i wytrzymałą baterię, SmartWatch Ultra to smartwatch łączący design z praktycznością, z wieloma funkcjami w jednym produkcie.

Nie będziesz już musiał męczyć się z torbą czy kieszenią w poszukiwaniu swojego smartfona, dzięki SmartWatch Ultra będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki! SmartWatch Ultra to wydajny i intuicyjny smartwatch, który dzięki zaawansowanej technologii łączy w sobie funkcje i aplikacje smartfona, a także wydajność i praktyczność, jakie może zapewnić tylko zaawansowany technologicznie smartwatch, taki jak SmartWatch Ultra! Kontroluj swój świat jednym spojrzeniem, polegaj na SmartWatch Ultra!

199 ZŁ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ

UNIWERSALNA KOMPATYBILNOŚĆ
Ponad 50 funkcji dzięki zintegrowanym aplikacjom i wielu funkcjom, aby zaspokoić wszystkie codzienne i sportowe potrzeby. Jedyny ze 100% kompatybilnością z systemami Android i Apple. Wszystkie funkcje telefonu komórkowego są teraz dostępne na nadgarstku.
TELEFON KOMÓRKOWY NA NADGARSTKU
Możesz dzwonić, wysyłać SMS-y, korzystać z mediów społecznościowych bez konieczności zabierania telefonu komórkowego, UŻYWAJ GO RÓWNIEŻ DO ŁĄCZENIA SIĘ Z MEDIAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI, ponieważ zwykły telefon komórkowy jest najlepszym sprzymierzeńcem do monitorowania treningów: Bieganie i siłownia, wspinaczka, jazda na rowerze, tenis, piłka nożna.

TA OFERTA DOKOŃCZY SIĘ KOŃCA

  •  INTELIGENTNY ZEGAREK NAJNOWSZEJ GENERACJI
  • Płatność gotówką przy odbiorze
  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
  • 2 lata gwarancji na produkt
  • Pomoc posprzedażna

199 ZŁ

+9724 Zadowoleni klienci NIE MOGĄ się mylić!​

5/5
Zweryfikowany zakup
Aleksander Nowak
“Nie mogę się oderwać od mojego nowego smartwatcha! Po prostu niesamowite, jak bardzo uproszcza moje życie. Inteligentne funkcje i elegancki design sprawiają, że jest to niezbędny dodatek do codzienności. Jestem bardzo zadowolony z jego wydajności i płynnej integracji z moim telefonem. Gorąco polecam ten smartwatch wszystkim, którzy chcą poprawić swój styl życia i być zawsze podłączeni do istotnych informacji.”
5/5
Zweryfikowany zakup
Katarzyna Kowalczyk
“Zakup najnowszego smartwatcha był jedną z najlepszych decyzji technologicznych, jakie podjąłem. Od zaawansowanych funkcji monitorowania zdrowia po spersonalizowane powiadomienia i imponującą żywotność baterii, ten urządzenie imponuje w każdym aspekcie. To naprawdę inteligentne rozszerzenie mojego telefonu, które pomaga mi być lepiej zorganizowanym i wydajnym w codziennych czynnościach. Dziękuję zespołowi za ten innowacyjny i wysokiej jakości produkt!”

WAŻNA UWAGA

Ze względu na duże zainteresowanie, oficjalnie kończy nam się SMARTWATCH, zalecamy złożenie zamówienia jak najszybciej

13

DOSTĘPNE SZTUKI

ZAMÓWIENIE TERAZ JEST PROSTE I SZYBKIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY ZAMÓWIĆ

PAGAMENTO SICURO

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc. Questo sito non fa parte del sito web di Facebook o di Facebook Inc. Inoltre, questo sito NON è approvato da Facebook in alcun modo. FACEBOOK è un marchio di FACEBOOK, Inc. Le immagini prodotto presenti su questa pagina di vendita sono solo a scopo illustrativo. Pertanto il prodotto ricevuto e gli eventuali omaggi potrebbero variare a seconda della disponibilità in magazzino. Questo sito contiene prodotti a marchio che dispongono di tutte le autorizzazioni necessarie per essere utilizzati a fini promozionali. Questo sito promuove prodotti venduti tramite un sistema di affiliazione e i prodotti presenti in questa pagina sono promossi dal nostro sito in cambio di una commissione.

©2023 Sotto Sconti. Tutti i diritti riservati.